kniha Deník Libora Podmola 2 M000-2018

kniha Deník Libora Podmola 2 M000-2018

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

kniha Deník Libora Podmola 2 M000-2018

34,19 € s DPH

Dostupnosť: dodanie 3 - 10 dní

Denník Libora Podmola 2
12 mesiacov freestylu
 

  • autor: Libor Podmol
  • Vydavateľstvo: Jiří Nosek - KLIKA
  • rok vydania 2018 (prvé vydanie)
  • počet strán: 437
  • ISBN: 978-80-88298-19-9
  • v Českom jazyku

 
Libor Podmol, majster sveta vo freestyle motocrossu, víťaz olympiády extrémnych športov amerických X Games, filmár, influencer, cestovateľ a otec dvoch ratolestí po úspechu prvého Denníku, ktoré popisoval 6 mesiacov jeho freestylového života, pokračuje popisom 12 mesiacov zážitkov zo svojho dobrodružného života plného lietania vzduchom i škaredých zranení. Texty kapitol dopĺňajú videá, vďaka ktorým jeho šialené kúsky často uvidíte jeho vlastnými očami.

Libor vo svojej druhej knihe hovorí o svojej motivácii a hľadá kľúč k úspechu v športe aj v živote. Píše o meditácii, tréningu, sústredenosti aj nervozite pred dôležitými závodmi či životnými rozhodnutiami.

Kniha je písaná v Amerike, Afrike, Európe i Ázii. Precestujete spolu s Liborom kus sveta a zažijete reálne emotívne príbehy, ktoré napísal sám život.

Na záver knihy si prečítate rady od Liborovho mentora Dr. Rulca, ktoré vás donútia sa zamyslieť nad zmyslom života a dôvody, prečo sú niektorí ľudia úspešnejší ako iní ...

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Tieto stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako možno zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov