stavebnica BMW Flat-twin engine R 90 S 10013347

stavebnica BMW Flat-twin engine R 90 S 10013347

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

stavebnica BMW Flat-twin engine R 90 S 10013347

199,99 € s DPH

Dostupnosť: dodanie 3 - 10 dní

Výrobca: Franzis

BMW R 90 S bolo jednou z ikon motocyklov 70. rokov par excellence. Keď bol uvedený na trh v roku 1973, bol jedným z najrýchlejších sériových motocyklov svojej doby a špičkovým modelom typovej rady „/ 6“ od bavorského výrobcu motocyklov.

S týmto balíkom si môžete zložiť priehľadný funkčný model dvojvalcového plochého motora legendárneho BMW R 90 S, ktorý fascinuje jeho početných fanúšikov po celom svete dodnes.

Osobitným vrcholom tejto modelovej súpravy je päťstupňová prevodovka so skutočnými detailmi. Zábavná technológia pre vás a celú vašu rodinu!

Stavebnica
Zostavte podrobný prehľadný model motora BMW R 90 S za približne tri hodiny - vrátane päťstupňovej prevodovky. Všetky časti modelovej súpravy sa pohybujú presne ako originálne. Komponenty sa dajú ľahko zlepiť a priskrutkovať - ​​bez lepidla.

Manuál: vedomosti, zábava a montážne pokyny
Príručka vysokej kvality ponúka množstvo zábavy a znalostí. Dozviete sa o histórii motocyklov BMW a pochopíte úspešnú koncepciu motora s plochými motormi. Početné ilustrácie poskytujú hlboký náhľad do fascinujúceho sveta BMW „superbike“ R 90 S.

Rozmery modelu cca. 34 x 25,5 x 31 cm
Vrátane manuálu so 120 stranami (v nemčine / angličtine)
Doba stavby: cca. 3 hodiny
Na počúvanie zvuku motora modelu Boxer sa navyše vyžadujú: batérie 3 x 1,5 V (typ AA)

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Tieto stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako možno zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov