OBD-II kábel pre NOCO GENIUS BOOST, pre uchovanie dát pri výmene autobatérie GBC012

OBD-II kábel pre NOCO GENIUS BOOST, pre uchovanie dát pri výmene autobatérie GBC012

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

OBD-II kábel pre NOCO GENIUS BOOST, pre uchovanie dát pri výmene autobatérie

23,57 € s DPH

Dostupnosť: dodanie 3 - 10 dní

GBC012 OBD-II 12V Boost Settings Keeper umožňuje odpojiť batériu vozidla bez toho aby vozidlo stratilo pôvodné elektronická nastavenia, ako je nastavenie rádia a hodín, polohy sedadiel, alarmy, GPS, kódy pre bezkľúčové vstupy a ďalšie. Je to jednoduché. Stačí pripojiť zariadenie 12D Boost Settings OBD-II k 12 V portu XGC na GB70 alebo GB150 a stlačte tlačidlo Power na štartovacom boxe. Je vybavený diagnostickým konektorom typu A-OBD-II 16-pin pre vozidlá s 12-voltovým napájacím napätím.

NEBEZPEČENSTVO: NIKDY NEPOUŽÍVAJTE VOZIDLO ALEBO NABÍJANIE BATÉRIE VOZIDLA PRI PRIPOJENÍ NOCO GENIUS BOOST cez OBD. MÔŽE dôjsť k poškodeniu vozidla. Pred použitím vždy vypnite čo najviac elektrických spotrebičov. (Tj. Svetlomety, AC, rádio atď.)
VAROVANIE: Tento produkt má 10 A poistku. Vždy skontrolujte u výrobcu vozidla maximálny prúd podporovaný portom OBDII. Nepoužívajte, ak je poistka vozidla OBDII nižšia ako 10A a / alebo zdieľa poistku s ECU alebo iným citlivým zariadením.
Udržuje palubné počítačové systémy; perfektný pri odpájaní batérie alebo pri výmene batérie.
Pracuje cez XGC OUT port na NOCO GB70 a GB150
Kompatibilný s akýmkoľvek portom OBDII (Všetky vozidlá po roku 1995)

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Tieto stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako možno zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov