MOTO ROCKER ROCKING MOTORCYCLE 10015250

MOTO ROCKER ROCKING MOTORCYCLE 10015250

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

kolíska MOTO ROCKER ROCKING MOTORCYCLE - CAFE RACER STYLE

399 € s DPH

Dostupnosť: dodanie 3 - 10 dní

Výrobca: Felix Monza

Vďaka tomuto okamžite zažiaria oči najmenších motorkárov. Keď už bude pevne v sedle, nezastavia ho žiadne obľúbené trasy : detská izba, chodba, obývacia izba alebo terasa. Prichádza Moto Rocker * Cafe Racer *, hojdací motocykel. Unikátna dizajnová hračka, ktorá zaručuje čistý pocit z motocykla pre tých mladých divokých - a rovnako aj pre rodičov milujúcich motocykle. Ideálne pre malých motorkárov od 1,5 do 4 rokov.

Moto-rocker „Cafe Racer" je pravdepodobne zďaleka najlepším hojdacím bicyklom vo vesmíre. Je ručne vyrobený, vyrobený z ocele, kože a recyklovaného plastu (CO2 neutrálny). Táto petarda so svojím tučným motorom, karburátorom, vyzerá mega cool, je mimoriadne odolná a zostáva tak zberateľským kúskom a hračkou pre ďalšie generácie mini-motorkárov. Po vybalení stačí iba zaskrutkovať rukoväte a pripevniť pojazdné lišty a môžete vyraziť na prvú jazdu. Skvelý darček - vyrobený v Nemecku!

Výkon: 100% zábava / h
Materiál: oceľ (práškovaná), koža a plast (100% recyklovaný)
rozmery: dĺžka: 850 mm, šírka: 300 mm, výška: 400 mm
Hmotnosť: 6 kg
prípustná nosnosť: do 50 kg
Farba: modrá
Dodávka vopred zmontovaná.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Tieto stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako možno zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov