LED LENSER H14R.2 - čelovka nabíjateľná, dosvit až 300 m, LE 7299R

LED LENSER H14R.2 - čelovka nabíjateľná, dosvit až 300 m, LE 7299R

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

LED LENSER H14R.2 - svietidlo so superledkou, čelovka nabíjateľná, dosvit až 300 m, záruka 5 rokov
Popis produktu:

LED Lenser H14R.2 je aktuálne najvýkonnejší čelovka, ktorá ohromí impozantným výkonom 850L a dosvitom až 300 metrov !!! Luxus, ktorý ste si mohli zatiaľ dopriať len s podstatne väčšími klasickými svetlami LED Lenser. Samozrejmosťou sú všetky prednosti ako u modelu H14.2 ako zvýšená odolnosť a prepracovanejšie ergonómia pre pohodlnejšie nosenie. Novo má dva spínače pre prirodzenejšie ovládanie programovateľných svetelných funkcií. Spínačom u reflektora ovládate naprogramované funkcie "Boost / Power / Eco / Strobo". Otočným spínačom na batériovom boxe regulujete intenzitu svetla a programujete cykly svietenie, navyše je vybavený 1W LED diódou pre červenú signalizáciu. Ďalšie "vychytávkou" je transportný zámok - 8 sekúnd podržíte spínač a čelovka sa vám zablokuje proti nechcenému zapnutiu. Ak sa vám po ceste vybije akumulátor a nie je možné ho dobiť cez USB konektor z notebooku, v aute alebo zo siete, batériový box je konštruovaný aj na 4xAA alebo 4xCR123 alkalické batérie, ktorými je možné dobíjací akumulátor kompletne nahradiť.

Tento model rozhodne predčí všetky prednosti čelovky LED LENSER H7.2 - nášho najpredávanejšieho modelu. Variabilita modelu je zachovaná - naďalej si môžete jednoducho odpojiť z čelového pásku buď reflektor a posvietiť si prostredníctvom predlžovacieho kábla aj do ťažšie prístupných miest a alebo z pásku odpojíte batériový zásobník, ktorý je možné nosiť na opasku, v bunde a alebo v cyklobrašňu. Nová čelovka H14R.2 má vyšší výkon, ochranu proti vode IPX 4, nový ergonomicky tvarovaný batériový box s polyuretánovým poťahom pre ďaleko pohodlnejšie nosenie a upravenú hlavu reflektora, ktorá umožňuje plynulé zaostrovanie. Inovácia sa dočkala aj optická šošovka, vďaka ktorej sa rozšíril svetelný kužeľ a pri plnom zaostrení navyše pridáva ešte druhý kužeľ okolo ostrého pre lepšiu viditeľnosť do strán. Vyklápací mechanika bola vyprojektovaná ešte pre vyššiu odolnosť.

Balenie obsahuje:
1 ks čelovka
1 ks Li-Ion akumulátor
Návod na použitie


vlastnosti:
Advanced Focus system (AFS)
Plynulé ostrenie svetla
Plynulo regulovateľná intenzita svetla
Vysoký komfort nosenia vďaka vyváženie svietidla
Výklopná hlava svetlá 0-90 °
Smart light Technology
Indikácia stavu batérie
Multifunkčný spínač
2 režimy vybíjanie batérie
Zámok proti spusteniu
Systém upozornenia na nízky stav batérie


parametre
Dosah svetla Boost / Low Power: 300/70 m
Svetelný tok - Boost / Low Power: 850/60 lm
Doba svietenia - Boost / Low Power: 6/40 h
Hmotnosť: 340 g
Batéria: 1 x Li-Ion akumulátor
LED: LED 1 x High End Power LED


Výrobca: LED LENSER (Nemecko), záruka 5 rokov

159,58 € s DPH

Dostupnosť: dodanie 3 - 10 dní

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Tieto stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako možno zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov