Craft-Meyer
20 produktov
-
Craft-Meyer univerzálna vyvažovacia oska 10002586
Dĺžka osky cca. 39 cmPriemer cca. 10 mmVhodné pre priemery osiek od...
15,36 € s DPH
Dostupnosť: dodanie 3 - 10 dní
-
Sviečkový kľúč- sada-3/8 - 10001374
- 3 nástavce,- kĺbový kľúč,- 2 predlžováky.pre sviečky s...
VÝPREDAJ
20,49 € s DPH
Dostupnosť: Skladom
-
Kliešte na zaisťovací drôt - 10001345
- bez drôtu,- slúzi na zaisťovanie šróbov na brzdy a motor,
VÝPREDAJ
26,54 € s DPH
37,91 € s DPH Zľava 11,37 €
Dostupnosť: Skladom
-
cólová Craft-Meyer sada závitníkov 10002583
cólová Craft-Meyer sada závitníkov
40,99 € s DPH
Dostupnosť: dodanie 3 - 10 dní
-
univerzálny zdvihák 10031479
univerzálny zdvihák
VÝPREDAJ
46,12 € s DPH
51,24 € s DPH Zľava 5,12 €
Dostupnosť: Skladom
-
DIELENSKÉ SEDADLO SO ZÁSUVKOU CRAFT-MEYER 10091803
DIELENSKÉ SEDADLO SO ZÁSUVKOU CRAFT-MEYER
61,49 € s DPH
Dostupnosť: dodanie do 3 dní
-
CRAFT-MEYER nitovačka, rozpojovačka pre reťaze D.I.D 10002556
CRAFT-MEYER nitovačka, rozpojovačka pre reťaze D.I.D
64,49 € s DPH
66,61 € s DPH Zľava 2,12 €
Dostupnosť: Na otázku - kontaktujte obchodníka
-
Craft-Meyer 2 synchronizátor - 10002587
Craft-Meyer 2 synchronizátor
71,74 € s DPH
Dostupnosť: dodanie do 3 dní
-
Craft-Meyer 2 synchronizátor - 10002587
Craft-Meyer synchronizátor pre 2 valce
71,74 € s DPH
Dostupnosť: dodanie do 3 dní
