batéria 12V, FB12AL-A2 gél, 12V, 12Ah, 150A, FULBAT M310-213
Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!
Vaše hodnotenie:
batéria 12V, FB12AL-A2 gél, 12V, 12Ah, 150A, bezúdržbová gél technológia 134x80x161 FULBAT (aktivovaná vo výrobe)
Otázka k produktu
Doručenia
Doručenia
Osobne po dohode
Odber na výdajni po dohode o čase a termíne vyzdvihnutia
Zadarmo
kuriér EMS na poštu
balík bude dodaný na poštu podľa PSČ
kuriér EMS na adresu
balík bude dodaný na Vašu adresu
Zavrieť
Dostupnosť: dodanie do 3 dní
Výrobca: FULBAT
Parametre:
  • Označenie FB12AL-A2 GEL
  • Kompatibilita: YB12AL-A2
  • Napätie 12 V
  • Kapacita 12 Ah
  • Štartovací prúd 150 A
  • Rozmery 134 x 80 x 161 mm
  • Pólovanie: - / + (plus vpravo)
  • Váha 4,35 kg
Vlastnosti:
  • Nová inovatívne GEL technológia, je možné inštalovať v polohe na boku
  • Pripravená na okamžité použitie, jednoduchá inštalácia
  • Vhodná do chladného počasia
  • Z materiálu odolného proti vibráciám
  • Odolná proti úniku elektrolytu a samozrejme bezúdržbová, žiadny kontakt s kyselinou
  • O 30% výkonnejšie ako klasické AGM batérie, rýchlejšie sa dobíjajú pri používaní motocykla