Predajňa na Hurbanovom námestí je ZRUŠENÁ. Tovar si môžete objednať cez e-shop, alebo telefonicky.

 

guferá  prednej vydlice ARIETE ARI098

guferá  prednej vydlice ARIETE ARI098

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

ARI guferá tesniace - pár 29,8 x 40 x 7

11,73 € s DPH

Otázka k produktu

Doručenia

Doručenia

Možnosti dodania tohto produktu. Pridanie iného produktu do nákupného košíka môže zmeniť možnosti doručenia.

Osobne po dohode

Odber na výdajni po dohode o čase a termíne vyzdvihnutia

Zadarmo

kuriér EMS na poštu

balík bude dodaný na poštu podľa PSČ

5,02 €

kuriér EMS na adresu

balík bude dodaný na Vašu adresu

6,05 €

doprava zahraničie - Vypočítať cenu dopravy - shipment abroad (cena bude vypočítaná / the price will be calculated)

O cene dopravy Vás budeme informovať. Zašleme Vám faktúru s vypočítanou cenou dopravy.Cena je závislá od cenníka Slovenskej pošty. The price of transport we will inform you. We will send you an invoice with a calculated price of transport.Transport cost depends on price list Slovakia post office.

Zavrieť

Dostupnosť: dodanie do 3 dní

Osobne po dohode0 €

Výrobca: ARIETE

Technická kompatibilita: Guferá vidlice ARI

Rozmer: 29,8 x 40 x 7 mm | Balenie: 1 pár (2 ks)

Výrobca a modelTyp / Kódové označenieRok výrobyŠpecifikácia komponentov
Honda NH 80 / 125 Lead HF01 / JF01 1982 – 1994 Pre klasické skútre s 30 mm prednou vidlicou
Honda MBX 50 / 80 / MTX 50 / 80 AC03 / HC04 / AD04 1982 – 1992 Pre ľahké motocykle s konvenčnou vidlicou
Kymco Agility 50 / 125 (Vybrané modely) CK50 / CK125 2005 – 2014 Pre verzie s 30 mm priemerom klzákov
Peugeot Speedfight 1 / 2 (100 ccm) S2AA 1997 – 2007 Pre športové skútre s konvenčnou vidlicou Paioli
Sym Jet 50 / 100 / Shark 125 G5J / SH 1999 – 2008 Pre taiwanské skútre s 30 mm vidlicou
Beta RR 50 Enduro / Motard RR 50 2002 – 2011 Pre verzie osadené vidlicou Paioli 30 mm
Malaguti F12 Phantom / F15 Firefox 41 / 44 1994 – 2006 Pre populárne 50 ccm skútre s 30 mm klzákmi

Poznámka: Rozmer 29,8 x 40 x 7 mm (ARI.012) je špecifickým riešením pre ľahké podvozky, kde sa kladie dôraz na nízke trenie a kompaktnosť. Vďaka presnému rozmeru 29,8 mm zabezpečuje toto gufero dokonalé utesnenie na 30 mm klzákoch pri minimálnom odporu pohybu. Pri servise modelov Honda Lead alebo Malaguti F12 odporúčame preveriť stav poistnej segerky, ktorá pri týchto rozmeroch býva veľmi jemná. Pre optimálne tlmenie odporúčame tlmičový olej viskozity SAE 10W alebo SAE 15W podľa požadovanej tuhosti.

výrobca: ARIETE
TYP: guferá
rozmer vnútorný: 29,8
rozmer vonkajší: 40
hrúbka: 7

Hodnotenie produktu

Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Pridať recenziu

Pridať recenziu

Zadajte prosím hodnotenie, výhody alebo zápory - aspoň jedna položka je povinná.

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Prihlásenie

Tieto stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako možno zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov