NGK BKR5ES-11
NGK BKR5ES-11
Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!
Vaše hodnotenie:
NGK BKR5ES-11
Otázka k produktu
Doručenia
Doručenia
Osobne po dohode
Odber na výdajni po dohode o čase a termíne vyzdvihnutia
Zadarmo
kuriér EMS na poštu
balík bude dodaný na poštu podľa PSČ
kuriér EMS na adresu
balík bude dodaný na Vašu adresu
Zavrieť
Dostupnosť: dodanie do 3 dní
Výrobca: NGK
sviečka NGK
Dĺžka závitu 19.0 mm
Veľkosť závitu M14 mm
Počet pólov 1.0 kus/kusy
vzdialenosť elektród 1.1 mm
Usporiadanie elektród 3.0 mm